23 paź 2017

Kartka miesiąca - wrzesień

Pamiętacie wrześniowe wytyczne? Nie były łatwe, wymagały skupienia kilku elementów- wzorów, motywów i kolorów. Niby można wybierać, a jednak narzucone reguły.
Kto wykonał zadanie? Prawie wszyscy, bawiący się z nami, ekipa rogatego i jeszcze kilka osób, bo to już ten czas 🌲 kiedy na naszych biurkach (podłogach) goszczą świąteczne papierki :)

Czyja kartka okazała się tą, która przyciągała wzrok najczęściej?

Odpowiedź brzmi:
Kartka Ewy S!!! oto i ona - znaczy kartka ;)


Ewo - niech ucieszy Cię nasz Rogaty do kolekcji :) Bardzo nam się podobają kartki, które tworzysz, stąd jednogłośny werdykt.


A za Ewą taka nam się kolejeczka ustawiła (z jednakową ilością punktów) - GRATULACJE za piękne kartki w wyzwaniu wrześniowym dla

⭐ Hubki! kartka nr 25 
⭐ Maka Art! kartka nr 2
⭐ Ewinki! kartka nr 28
⭐ Z Nikisza! kartka nr 18

ta odznaka należy do Was: 
Dziękuję za udział i że zabawa nadal przyciąga, mam nadzieję, że jesteśmy w dobrej kondycji na tym końcowym juz etapie roku!
14 komentarzy:

 1. Gratulacje dla Ewy i wszystkich wyróżnionych dziewczyn :-D Piękne i pomysłowe kartki zawsze powstają na te wyzwania :-D Dziękuję Inko ,za to nieustające motywowanie nas do sięgania po różnorodne materiały ,kolory i techniki :-D

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkim wyróżnionym dziewczynom i wygranej EwieS gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję dziewczynom, super karteczki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dziekuje i gratulacje dla dziewczyn ❤

  OdpowiedzUsuń
 5. Wyróżnione karteczki są bez wyjątku śliczne.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje dla dziewczyn, hehe na podium znalazły się trzy Ewy :-). Temat prosty nie był ale jak zawsze powstały cudne kartki.
  Tobie Inko dziękuję za zabawe.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje dla dziewczyn. Moje faworytki 😃

  OdpowiedzUsuń
 8. Ogromne gratulacje, Dziewczyny! Moi faworyci wygrali! Kartki są prześliczne, Ewo, Twoja kartka jest bajeczna, od razu mi się spodobała 😀

  OdpowiedzUsuń
 9. łooo- gratulacje i dziękuję za wyróżnienie:-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziękuję Wam dziewczyny ogromnie:)))!!! Po intensywnym tygodniu na czasowym minusie to przemiła wiadomość!!! Czas wziąć się za srebrno - złotą kartkę, bo czas nieubłaganie ucieka. Posyłam gratulacje do Hubki, Maka Art, Ewinki i Z Nikisza!!! Pozdrawiam całą niezmordowaną ekipę rogatego i dziękuję Ci Inko za równie niezmordowane ogarnianie rogatego:))) Do miłego:)))

  OdpowiedzUsuń