19 paź 2018

Grudniownik 2018 - odsłona siódma - jaka pogoda i zawieszki do prezentów.

Ciekawe, jaka pogoda czeka nas w grudniu?
Pamiętacie ostatnią zimę? Czy był śnieg, czy może jeszcze jesień wygrywała?
Ja przyznam, że nigdy nie pamiętam :) dlatego niezłym pomysłem będzie odnotowanie tego w swoim grudniowniku. Niektóre grudniowniki mają codziennie zaznaczoną pogodę, chmurką, śnieżynką, kroplą wody, słońcem - jak w planerach :)
Jeśli chcecie to wprowadzić do swoich albumów - czemu nie? Nasza przygoda stanęła na 12 i 13 grudnia, dzisiaj zajmiemy się tymi stronami, które odpowiadają za te dni.

Temat więc na 12 stronę to:
JAKA DZIŚ POGODA?  

grudniownik2018

Przygotowałam "niby kulki śniegu" od biedy mogą udawać deszcz (oby nie) i zostawiam miejsce na wklejenie świata zewnętrznego - może widok z okna tego dnia?


⭐⭐⭐
Zbliża się połowa miesiąca, może to najlepszy czas, by zaopatrzyć się w zawieszki do prezentów
Zaopatrzyć, ale oczywiście samodzielnie je stworzyć. Mam już swoją pierwszą trójkę, na pewno będę miała gdzie je doczepić :) 

okrągłe zawieszki

Temat na 13 stronę w grudniowniku to:
ZAWIESZKI DO PREZENTÓW.
Ale nasze własnoręcznie przygotowane zawieszki to nie wszystko, co możemy w tym temacie przygotować. Przecież jakieś podarunki i do nas trafią, czy to od kochającej rodziny, czy z przyjacielskich wymian!

Dodałam na stronie schowek, bo przecież moje zawieszki wykorzystam do tegorocznych prezentów, ale te, które do mnie przyjdą (jak będę grzeczna;)) będę mogła do niego schować, na pamiątkę!!!
Bo nasz grudniownik po to jest, na pamiątki!
koperta na gifty

grudniownik 2018

Tym sposobem zaległy, lipcowy post się pojawił w październiku ;) 
Należałoby zwiększyć tempo, ale wiecie, że nasze grudniowniki są nasze! i nawet jeśli nadejdzie już grudzień, możemy i powinnyśmy uzupełniać je na bieżąco - plan przygotowania bazy z wyznaczonymi tematami nadal chcę zrealizować, tempo więc podkręcam, i niedługo pokażę następne dwa tematy!

świateczne zawieszki

W następnym poście będzie żabka, dam Wam czas na realizację własnych stron ;) 🌠🌲❄

Przydałby się też spis naszych tematów, które do dzisiaj się pojawiały od początku roku i taka lista będzie w kolejnym poście z Rogatymi grudniownikami.5 komentarzy:

 1. Oj tak taki spis jest potrzebny pewnie nie tylko mnie, która się troche w grudniowniku zagubiła. Piękne strony przygotowałaś, chce się nadrabiać zaległości, ale nie chce się szukać tematów wstecznych, to może poczekam na Twój zbiorczy? no niby tak solidnie pracuję a jednak zaległości mam. :) chyba po raz pierwszy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny grudniownik, oglądam z podziwem i zazdroszczę, niestety jakiś nie umiem się zorganizować żeby taki stworzyć, a i talentu brak. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne strony.
  Cieszę się bardzo z reaktywacji.
  I o dziwo jestem bardzo na bieżąco.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne pomysły Inko! Powodzenia Wam zycze :)

  OdpowiedzUsuń