23 lis 2018

Grudniownik 2018 odslona dziewiąta plus 18 grudnia

To znaczy, że wpisy, czy raczej strony szykujemy na kolejne dni grudnia - na 16 i 17.
Mam nadzieję, że przygotuję je do świąt... ;)

No to co wkleimy 16 grudnia?
Prezenty - czy już zakupione? Spakowane? Co w tym roku dostaną nasi bliscy?

Czasem to coś zupełnie nieplanowanego, a czasem to coś osobistego, jeśli udało nam się dokonać dobrego wyboru - będzie co zapisać lub schować - np paragon z ceną ;))!!! albo jakąś metkę produktową. Ulotka z reklamą też się przyda, pasek z zapachem perfum.. no wiecie - to zależy co szykujecie pod choinkę ;)

A może Wasz papier do pakowania prezentów jest super! kawałek koniecznie trzeba zostawić - na pamiątkę!
Ostatecznie jeśli pakujecie prezenty, jakieś macie na to sposoby - pokażcie jak ładnie je udekorowałyście :)17 grudnia - to już najwyższy czas pochwalić się co w tym roku zrobiliśmy albo co dostaliśmy z internetowych, blogowych wymian! Wiem, że wiele z Was uczestniczy w różnych takich akcjach.
Wystarczy jeśli kawałek koperty czy znaczki z innych miast powycinacie i zrobicie kolaż, a może coś z otrzymanych podarunków będzie się nadawało do umieszczenia w grudniowniku?
Przygotujcie taką stronę na wspaniałości, jakimi się wymieniamy - wystarczy napisać z kim się wymieniało, gdzie brało udział :)

Poniżej kartki i kawałki kopert, pocztowe przesyłki uwiecznione! to mój stary grudniownik ;)18 grudnia - Ty i Twoje emocje!
Pomyśl w tym dniu, kiedy to już święta tuż tuż, jak się czujesz?
Słychać już wszędzie kolędy, otacza nas zewsząd świąteczna atmosfera. A ty? jakie masz myśli w głowie? Cieszysz się, czy raczej jesteś nerwowa, czy wszystko kupione, zrobione...
Postaraj się poświęcić chwilę dla siebie - może wpisz do grudniownika, to jaki masz nastrój!
Emocje, jakieś są zawsze!
Twoje nastawienie i to co nosisz w sercu wpłynie na klimat najbliższych dni.
Warto zatrzymać się i dostrzec, co jest najważniejsze, a co można sobie odpuścić - wyluzuj się.
Zrób sobie relaks sama z sobą, z kawą lub herbatą, przy kartce grudniownika!


Może pada już śnieg? jak działa na Ciebie? co wywołuje w tych dniach uśmiech?
Ja pamiętam, jak mieszkając w wielkim bloku i patrząc na inne okna, innych ludzi, którzy już mają przystrojone balkony, też już świeci choinka, czułam, że to już... :) nachodzą!

6 komentarzy:

 1. Kolejne tematy. Szkoda, że nie więcej. Zastanawiam się, co umieszczę jeśli nie wezmę udziału w żadnej wymianie. A może masz jakiś pomysł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a mam! :) może coś z innego rodzaju imprez? szkolnych, albo czasem są inicjatywy czy koncerty :) może weźmiesz udział w czymś ciekawym? A może ktoś jednak zaprosi Cię do wymiany, nawet nie "blogowej" tylko tak, w realu się wymienicie, jak kiedyś w klasie :) z kimś ze znajomych, kumpeli :)

   Usuń
 2. Super kartki, też taką muszę zrobić!!

  OdpowiedzUsuń