6 wrz 2021

12 tagów w 2021 roku - tag z napisem, tekstem w roli głównej - WRZESIEŃ

Kartka w formie taga, na którym umieścisz napis, to nasze zadanie na wrzesień.

Koniecznie musi występować w roli głównej, czyli na pierwszy rzut oka musi być widoczny.

To, jak zastosujesz napis, czy napisy, słowa, życzenia, zależy od Ciebie. 


Napis, to oczywiście krótkie życzenia, sentencja, albo kawałek tekstu - dowolnie! 

Najważniejsze, aby nasz tag, przykuwał wzrok właśnie napisem. Jego rozmiar jest dowolny - szalejcie! 

Nasza załoga jak co miesiąc postara się podpowiedzieć Wam, jak można te wytyczne dostosować do własnych koncepcji.

Małgosia zaczyna radosnym kompletem tagów:

"Moja propozycja dla Was to zabawa z embossingiem na gorąco. Cały napis pokryty jest czerwonym, błyszczącym pudrem. A dodatkowo podkresliłam nim również kraftowe tło pierwszej tagusiowej zawieszki. Ale... by podkreślić jeszcze bardziej ten cały efekt i dodatkowo upuchacic karteczke, to biała baza również jest embossowana, tylko tym razem przy pomocy folderka z gwiazdeczkami"Matilde:

"Kartka-tag z napisem w roli głównej. Z pomocą przyszły gotowe karteczki z tekstem UHK Gallery. Są na tyle duże, że wypełniają prawie całą kartkę, więc z dodatkami się nie poszaleje, ale mnie osobiście akurat to nie przeszkadza. 
Warstwy są na dystansach, a dodatkowo mają przeciągnięte radełkiem brzegi i są postrzępione, co daje całości efekt przestrzenności."


Inka:
Tagowa zawieszka, całe tło ma z napisów :) wykorzystałam różne papiery i paski z tekstem:"Kartka z tagów, warstwowa- choć do koperty, ze stemplowanym napisem Do tego dołożyłam koronkę i brokatowe półperełki... Piękny papier nie potrzebuje ozdób ""Moja tagowa kartka przedstawia zimową noc. Pełną śniegu, skrzących się śnieżynek i zasp (ze srebrnego papieru lustrzanego i koronki). Wśród tych krajobrazowych wspaniałości rozsiadł się stemplowany napis z życzeniami."

Mamy więc i napis stemplowany, z embossingiem, i napisowy kolaż, i napis - grafikę.
Różne są sposoby :) Podzielicie się z nami swoimi??? 

You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter

3 komentarze:

  1. Trafiłam tutaj przypadkiem kilka dni temu i bardzo podoba mi się Wasza inicjatywa z robieniem świątecznych kartek przez cały rok. Gdyby nie to, że cierpię na brak czasu to chętnie sama bym coś zrobiła i dołączyła do zabawy. Może uda mi się dołączyć, jeśli nie w tym roku, to w przyszłym. Na razie nie mam kiedy zabrać się za dokończenie rozpoczętych projektów, nie mówiąc już o zaczynanie czegoś nowego, ale będę podglądać piękne kartki, które tworzycie.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Trzymam kciuki, żeby udało się zacząć :) W grudniu zawsze brakuje czasu, a dzięki tym wyzwaniom tworzy się mały zapasik 😁

      Usuń