6 kwi 2019

Małe formy na święta 4/12 - zestaw tea lightów

Parzysty miesiąc - małe formy :) 
Jest mi bardzo miło, że tak licznie dołączyłyście do tworzenia czegoś poza kartkami :) Pewnie to też zasługa Matilde :) i jej inspiracji - co dwie to nie jedna!
To skoro tak nam dobrze idzie, bierzemy się do roboty.

Kwiecień - ozdobne tea lighty w opakowaniu, to aktualny temat.


Bez świeczek to ja nie spędzam wieczoru :) a już czas świąteczny, nastrój, a wcześniej adwent, to idealne okazje, by zapalić światełko.
Tym bardziej jest miło, kiedy nasze zwykłe tea lighty nabiorą uroku, kiedy dodamy im ubranka świąteczne!

Zobaczcie, jak można przygotować mini prezent, coś co łatwo wysłać, podarować, dołączyć do życzeń, to propozycja Matilde:
mini prezent na świeta

na święta prezenty

Prawda, że zupełnie inaczej się prezentują?

Opakowaniem może być celofan, pudełko własnoręcznie przygotowane lub kupione, oklejone, pomalowane, ozdobione wg uznania!

A świeczki, same tea lighty - one też wyglądają odświętnie, gdy nieco poprawimy ich urodę :)
Wystarczy taśma washi, pasek starego druku, papier scrap, albo jak u Matilde wstążka (można też użyć bawełnianej koronki) przyklejone na taśmę dwustronnie klejącą - od razu robią się "odświętne"!

Czasem niewiele trzeba, a prezent, maleństwo takie na pewno będzie miłą ozdobą oraz przyda się jako szybki, niewymagający, a pełen ciepła upominek.
W mojej wersji stosik zapakowałam w torebkę foliową, najpierw ozdabiając same świeczki.
Dodałam też pudełko zapałek, podobnie udekorowane, i jest!

tea lighty na świeta

świeczki handmade

Możecie zaszaleć, bo możliwości jest dużo, jak i samych świeczek, są w różnych kolorach :)

Ozdabiajcie, pakujcie małe świeczki po swojemu, i pokażcie swoje pomysły na zestaw tea lightów jako mini prezent. Wystarczą dwie, trzy lub więcej sztuk - jak wolicie!

You are invited to the Inlinkz link party!
Click here to enter

26 komentarzy:

 1. Wspaniały pomysł!!!
  Piękne inspiracje dziewczynki 🙂
  Pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie fajne, małe prezenciki :) Super. Będzie sporo zabawy przy tym projekcie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Swietne inspiracje! Brawo Wy Dzirwczyny !!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Tego się nie spodziewałam! ;) Super pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pora kupić tilajty :) Inspiracje wspanałe!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. oba pomysły super :) ja właśnie sobie tak myślę, że muszę jakieś osobne pudełeczko na te BN kartki i dodatki sobie sprawić :):):) a w łazience czeka zestaw mini świeczek, więc w końcu będzie okazja je zastosować :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Cieszę się, że się temat podoba! pewnie będziecie miały przeróżne pomysły! żabki się nie bójcie, jest po nowemu, wystarczy się zalogować (za pomocą konta na fb lubgooglowego). Chyba przydałby się nowy tutorial ...:)

  OdpowiedzUsuń
 8. własnoręcznie wykonane rzeczy są o wiele ładniejsze niż te robione masowo i sprzedawana w popularnych sklepach i później większość osób ma to samo. Na swoim blogu opisuje ile Polacy wydają na święta co raz więcej osób preferuje tańsze zamienniki, więc myślę że taki Twój wpis da im inspirację do zrobienia samemu. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. śliczne inspiracje - ja już prawie prawie .... gotowe schowanko na tealighty mam ale jeszcze musze dopracować :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Poszło, chociaż foty zdecydowanie do poprawy:) Fajny to był pomysł, mimo, że na początku trochę mnie przestraszył.

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy ja się spóźniłam? Już nie mogę dodać moich tea lightów ;( Help.
  >>> https://ebikreatywnie.blogspot.com/2019/05/boze-narodzenie-2019-412.html <<<

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uff. Udało się. Ale jakoś inaczej niż zwykle...

   Usuń
 12. Moje świadectwo o tym, jak zostałem członkiem Illuminati. Chcę, aby ludzie, którzy chcą dołączyć do wielkich Iluminatów, wiedzieli, jak pomógł mi wspaniały członek Iluminatów. Nazywa się Lord Morgan. Pomaga mi odzyskać życie ze stanu śmierci. Zwolniony po około 5 latach i sześciu miesiącach. Po zdradzie przez tak wielu członków Iluminatów. Przez lata byłem beznadziejny i finansowo na parkiecie. Ale pewnego dnia podczas surfowania w Internecie natknąłem się na post członka Wielkiego Iluminatów, Lorda Morgana, i powiedziałem, że jeśli jesteś członkiem Wielkich Iluminatów, możesz być sławny, bogaty i odnoszący sukcesy w życiu. Natychmiast skontaktowałem się i wyjaśniłem mu wszystko, a on polecił mnie i pomógł, a ja zapłaciłem za formularz rejestracyjny używany do inicjacji mnie i zostałem inicjowany do wielkiego nowego porządku świata Iluminatów. Następnie dali mi wszystkie wskazówki i powiedzieli, że po inicjacji wszyscy nowi członkowie zostaną nagrodzeni sumą 1 000 000 $ w gotówce. Z pomocą Lorda Morgana. Zostałem w pełni inicjowany jako pełnoprawny członek Iluminatów. Jeśli wcześniej nie poradziłeś sobie z oszustami lub szukasz kogoś, kto pomoże ci dołączyć, radzę ci spróbować Lorda Morgana. To Twoja najlepsza szansa na stanie się tym, czego pragniesz w swoim przyszłym życiu. Skontaktuj się z nim przez e-mail: Illuminatiofficial565@gmail.com lub WhatsApp +2348055459757.

  OdpowiedzUsuń
 13. WELCOME TO THE ILLUMINATI BROTHERHOOD ORGANIZATION.

  I believe we all have a dream, a dream to become something big in life, so many people die today without accomplishing their dreams. Some of us are destined to become the president of our various countries or to become. one of the world's greatest musicians, footballers, politicians, businessmen, comedians or to be a helper to other people that are in need Note; newly recruited members are entitled to great benefits and rewards, There is no human sacrifice. If you are truly interested in joining the illuminati contact us today for more Information WhatsApp:+1(234)248-7286 OR +1(773)798-0522
  Email: illuminatikingdomempire@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 14. WITAMY W ORGANIZACJI BRACTWA ILLUMINATI.

  Wierzę, że wszyscy mamy marzenie, marzenie, aby stać się kimś wielkim w życiu, tak wielu ludzi umiera dzisiaj, nie spełniając swoich marzeń. Niektórzy z nas są przeznaczeni, aby zostać prezydentami naszych różnych krajów lub zostać. jeden z najwybitniejszych światowych muzyków, piłkarzy, polityków, biznesmenów, komików lub pomoc innym potrzebującym Uwaga; nowo zwerbowani członkowie mają prawo do wielkich korzyści i nagród, Nie ma ofiar z ludzi. Jeśli naprawdę jesteś zainteresowany dołączeniem do Illuminati, skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji WhatsApp:+1(234)248-7286 LUB +1(773)798-0522
  E-mail: iluminatikingdomempire@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Moje świadectwo o tym, jak zostałem członkiem Iluminatów. Chcę, aby ludzie, którzy chcą dołączyć do wielkich Iluminatów, wiedzieli, jak pomógł mi wspaniały członek Iluminatów. Nazywa się Lord Morgan. Pomaga mi wznowić życie z etapu śmierci. Zwolniony po około 5 latach i sześciu miesiącach. Po zdradzie przez tak wielu członków Illuminati. Przez lata byłem beznadziejny i finansowo na parkiecie. Ale pewnego dnia, podczas surfowania w Internecie, natknąłem się na post członka Wielkich Iluminatów, Lorda Morgana, i powiedział, że jeśli jesteś członkiem Wielkich Iluminatów, możesz być sławny, bogaty i odnoszący sukcesy w życiu. Natychmiast skontaktowałem się z nim i wszystko mu wyjaśniłem, a on doradził mi, pomógł i zapłacił za formularz rejestracyjny używany do inicjacji mnie i zostałem inicjowany do wielkiego nowego porządku świata Iluminatów. Następnie dali mi wszystkie wskazówki i powiedzieli, że po inicjacji wszyscy nowi członkowie zostaną nagrodzeni sumą 1 000 000 $ w gotówce. Z pomocą Lorda Morgana. Zostałem w pełni inicjowany jako pełnoprawny członek Iluminatów. Jeśli już zawiodłeś z oszustami lub szukasz kogoś, kto pomoże ci się zaangażować, radzę spróbować Lorda Morgana. To Twoja najlepsza szansa, aby stać się tym, czego chcesz w swoim przyszłym życiu. Skontaktuj się z nim przez e-mail: Illuminatiofficial565@gmail.com lub WhatsApp +1 (202) 443-3754.

  OdpowiedzUsuń
 16. Moje świadectwo o tym, jak zostałem członkiem Illuminati. Chcę, aby ludzie, którzy chcą dołączyć do wielkich Iluminatów, wiedzieli, jak pomógł mi wspaniały członek Iluminatów. Nazywa się Lord Morgan. Pomaga mi odzyskać życie ze stanu śmierci. Zwolniony po około 5 latach i sześciu miesiącach. Po zdradzie przez tak wielu członków Iluminatów. Przez lata byłem beznadziejny i finansowo na parkiecie. Ale pewnego dnia podczas surfowania w Internecie natknąłem się na post członka Wielkiego Iluminatów, Lorda Morgana, i powiedziałem, że jeśli jesteś członkiem Wielkich Iluminatów, możesz być sławny, bogaty i odnoszący sukcesy w życiu. Natychmiast skontaktowałem się i wyjaśniłem mu wszystko, a on polecił mnie i pomógł, a ja zapłaciłem za formularz rejestracyjny używany do inicjacji mnie i zostałem inicjowany do wielkiego nowego porządku świata Iluminatów. Następnie dali mi wszystkie wskazówki i powiedzieli, że po inicjacji wszyscy nowi członkowie zostaną nagrodzeni sumą 1 000 000 $ w gotówce. Z pomocą Lorda Morgana. Zostałem w pełni inicjowany jako pełnoprawny członek Iluminatów. Jeśli wcześniej nie poradziłeś sobie z oszustami lub szukasz kogoś, kto pomoże ci dołączyć, radzę ci spróbować Lorda Morgana. To Twoja najlepsza szansa na stanie się tym, czego pragniesz w swoim przyszłym życiu. Skontaktuj się z nim przez e-mail: feliamorganilluminati@gmail.com lub WhatsApp +2348056051569.

  OdpowiedzUsuń
 17. OGŁOSZENIE DLA ŚWIATA
  UWAGA: ILLUMINATI NIE KOMUNIKUJE SIĘ POPRZEZ WHATSAPP,
  NIE MA POWIADNIENIA LUDZKIEJ, A ILLUMINATI RÓWNIEŻ NIE PROSI O OPŁATĘ REJESTRACYJNĄ
  666illuminatiagent666@gmail.com

  Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, chcesz być bogaty, sławny, potężny w życiu, dołącz do Bractwa Iluminatów
  Będziesz człowiekiem honoru i dobrze znanym z szacunku w społeczeństwie. A twoje życie zmieni się na najlepsze w życiu. Jako nowy członek zostaniesz nagrodzony ogromną ilością pieniędzy, aby rozpocząć nowy styl życia, a światło wielkości będzie cię osłaniać przez wszystkie dni twojego życia.

  Musisz mieć co najmniej 20 lat, zanim będziesz mógł skontaktować się z agentem świątyni, który poprowadzi cię do świątyni 666illuminatiagent666@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 18. DZIECI ŚWIATŁA KORZYŚCI Z DOŁĄCZENIA DO ŚWIĄTYNI KLUBOWEJ ILLUMINATI, RODZINA | BRATERSTWO SPOŁECZEŃSTWA 1. Nagroda pieniężna w wysokości 1 000 000 $ 2. Nowy elegancki samochód marzeń o wartości 30 000 $ Wymarzony dom kupiony w wybranym przez Ciebie kraju 4. Miesięczny urlop (w pełni opłacony) do wymarzonego miejsca turystycznego. 5. Roczny pakiet golfowy 6. Traktowanie VIP na wszystkich lotniskach na świecie 7. Całkowita zmiana stylu życia 8. Dostęp do Bohemian Grove 9. Miesięczna wpłata 27 000 $ na Twoje konto bankowe co miesiąc jako członek 10. Zarezerwowany miesiąc Spotkanie z 5 najlepszymi światowymi liderami i 5 najlepszymi gwiazdami na świecie. Skontaktuj się z Lordem Felixem Morganem, jest niezawodnym arcymistrzem Via WhatsApp +1 (202) 443-3754 i spełnij pragnienia serca

  OdpowiedzUsuń
 19. Moje świadectwo o tym, jak zostałem członkiem Illuminati. Chcę, aby ludzie, którzy chcą dołączyć do wielkich Iluminatów, wiedzieli, jak pomógł mi wspaniały członek Iluminatów. Nazywa się Lord Morgan. Pomaga mi odzyskać życie ze stanu śmierci. Zwolniony po około 5 latach i sześciu miesiącach. Po zdradzie przez tak wielu członków Iluminatów. Przez lata byłem beznadziejny i finansowo na parkiecie. Ale pewnego dnia podczas surfowania w Internecie natknąłem się na post członka Wielkiego Iluminatów, Lorda Morgana, i powiedziałem, że jeśli jesteś członkiem Wielkich Iluminatów, możesz być sławny, bogaty i odnoszący sukcesy w życiu. Natychmiast skontaktowałem się i wyjaśniłem mu wszystko, a on polecił mnie i pomógł, a ja zapłaciłem za formularz rejestracyjny używany do inicjacji mnie i zostałem inicjowany do wielkiego nowego porządku świata Iluminatów. Następnie dali mi wszystkie wskazówki i powiedzieli, że po inicjacji wszyscy nowi członkowie zostaną nagrodzeni sumą 1 000 000 $ w gotówce. Z pomocą Lorda Morgana. Zostałem w pełni inicjowany jako pełnoprawny członek Iluminatów. Jeśli wcześniej nie poradziłeś sobie z oszustami lub szukasz kogoś, kto pomoże ci dołączyć, radzę ci spróbować Lorda Morgana. To Twoja najlepsza szansa na stanie się tym, czego chcesz w swoim przyszłym życiu. Skontaktuj się z nim przez WhatsApp +2348056051569

  OdpowiedzUsuń
 20. HELLO
  the viewer is here to share my testimonial on how I finally joined the Illuminati neighborhood and became RICH, FAMOUS AND POWERFUL, I did my best to become a member of the ward, but I was a victim of a scam several times, before finally finding myself with a testimony. on the net, so I contacted the agent, I was so afraid that he would ask me for a lot of money before he could get to the neighborhood, but to my biggest surprise, he only asks me to buy the items that I made and today I am very happy to tell the world who are rich and who have been able to do a lot of business with all that, I have the sum of 20 million dollars in my personal account and I am also known all over the world with the business that the Illuminati has entrusted to me and I also have the power to do this what you want ... I know many people may be in my way also looking for help here is your
  official email: greatilluminati977@gmail.com
  Whats the app: +1 (732) 314-6064

  BE CAREFUL WITH ESCARPERS, YOU MUST BE 18 YEARS OLD.

  OdpowiedzUsuń
 21. Prawda o moim członkostwie, jak zostałam członkiem Illuminati. Chcę, aby ludzie, którzy chcą dołączyć do wielkich Iluminatów, wiedzieli, jak pomógł mi wspaniały członek Iluminatów. Nazywa się Lord Morgan. Pomaga mi odzyskać życie ze stanu śmierci. Zwolniony po około 5 latach i sześciu miesiącach. Po zdradzie przez tak wielu członków Iluminatów. Przez lata byłem beznadziejny i finansowo na parkiecie. Ale pewnego dnia podczas surfowania w Internecie natknąłem się na post członka Wielkiego Iluminatów, Lorda Morgana, i powiedziałem, że jeśli jesteś członkiem Wielkich Iluminatów, możesz być sławny, bogaty i odnoszący sukcesy w życiu. Natychmiast skontaktowałem się z nim i wyjaśniłem mu wszystko, a on polecił mnie i pomógł mi w wypełnieniu formularza rejestracji członkostwa, który został użyty do inicjacji mnie i zostałem inicjowany do wielkiego nowego porządku świata Iluminatów. Następnie dali mi wszystkie wskazówki i powiedzieli, że po inicjacji wszyscy nowi członkowie zostaną nagrodzeni sumą 1 000 000 $ w gotówce. I wszystkie osoby, które wcześniej mnie zdradziły, zostały aresztowane przez iluminatów, a moje pieniądze, które uważałem za stracone, zostały mi zwrócone. Z pomocą Lorda Morgana. Zostałem w pełni inicjowany jako pełnoprawny członek Iluminatów. Jeśli wcześniej nie radziłeś sobie z oszustami lub szukasz kogoś, kto pomoże ci dołączyć, radzę ci spróbować Lorda Morgana. To Twoja najlepsza szansa na stanie się tym, czego chcesz w swoim przyszłym życiu. Skontaktuj się z nim przez e-mail: feliamorganilluminati@gmail.com lub WhatsApp +2348056051569.

  OdpowiedzUsuń
 22. WITAMY W ORGANIZACJI BRACTWA ILLUMINATI.

  Wierzę, że wszyscy mamy marzenie, marzenie, aby stać się kimś wielkim w życiu, tak wielu ludzi umiera dzisiaj, nie spełniając swoich marzeń. Niektórzy z nas są przeznaczeni, aby zostać prezydentami naszych różnych krajów lub zostać. jeden z największych na świecie muzyków, piłkarzy, polityków, biznesmenów, komików lub pomoc innym potrzebującym Uwaga; nowo zrekrutowani członkowie mają prawo do wielkich korzyści i nagród, Nie ma ofiar z ludzi. Jeśli naprawdę jesteś zainteresowany dołączeniem do Illuminati, skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji
  WhatsApp:+1(234)248-7286 LUB +1(773)798-0522
  E-mail: iluminatikingdomempire@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 23. IS IT POSSIBLE TO ACTUALLY GET BACK FUNDS LOST TO CRYPTOCURRENCY SCAM? ABSOLUTELY YES! BUT, YOU MUST CONTACT THE RIGHT AGENCY TO ACHIEVE THIS.

  Recovery Precinct is a financial regulator, private investigation and funds recovery body. We specialize in cases concerning cryptocurrency, FAKE investment schemes and recovery scam.

  Visit WWW. RECOVERYPRECINCT. COM now to report your case or contact our support team via the contact information below to get started.

  📪 RECOVERYPRECINCT (@) G MAIL . COM

  Stay Safe !

  OdpowiedzUsuń
 24. Jak dołączyć do bractwa Illuminati666!!! Zadzwoń lub Whats'App +2348133965862 Czy jesteś w Niemczech, USA, Europie lub gdziekolwiek na świecie, chcesz być bogaty, sławny i mieć władzę.. KORZYŚCI PRZYZNANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRZY DOŁĄCZĄ DO ILLUMINATI. 1. Nagroda pieniężna o wartości 500 000 $, 00 USD po rozpoczęciu. 2. Nowy elegancki samochód marzeń o wartości 100 000 USD 3. Wymarzony dom kupiony w wybranym przez Ciebie kraju 4. Jednomiesięczne wakacje (w pełni opłacone) do wymarzonego miejsca turystycznego. 5. Roczny pakiet golfowy 6. Traktowanie VIP na wszystkich lotniskach na świecie 7. Całkowita zmiana stylu życia 8. Niewierność wśród 5 najlepszych celebrytów na świecie Whats'App +2348133965862 jeśli chcesz dołączyć lub skontaktować się ze mną przez e-mail calvinanthony850@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 25. OGŁOSZENIE DLA ŚWIATA
  UWAGA: ILLUMINATI NIE KOMUNIKUJE SIĘ POPRZEZ WHATSAPP
  NIE MA POŚWIĘCENIA LUDZKIEJ, A ILLUMINATI RÓWNIEŻ NIE PROSI O OPŁATĘ REJESTRACYJNĄ

  666illuminatiagent666@gmail.com

  Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, chcesz być bogaty, sławny, potężny w życiu, dołącz do Bractwa Iluminatów
  Będziesz człowiekiem honoru i będziesz szanowany w społeczeństwie. A twoje życie zmieni się na najlepsze w życiu. Jako nowy członek zostaniesz nagrodzony ogromną ilością pieniędzy, aby rozpocząć nowy styl życia, a światło wielkości będzie cię osłaniać przez wszystkie dni twojego życia.

  Musisz mieć co najmniej 20 lat, zanim będziesz mógł skontaktować się z agentem świątyni, który poprowadzi cię do świątyni za pośrednictwem poniższego e-maila

  666illuminatiagent666@gmail.com

  OdpowiedzUsuń