6 kwi 2019

Małe formy na święta 4/12 - zestaw tea lightów

Parzysty miesiąc - małe formy :) 
Jest mi bardzo miło, że tak licznie dołączyłyście do tworzenia czegoś poza kartkami :) Pewnie to też zasługa Matilde :) i jej inspiracji - co dwie to nie jedna!
To skoro tak nam dobrze idzie, bierzemy się do roboty.

Kwiecień - ozdobne tea lighty w opakowaniu, to aktualny temat.


Bez świeczek to ja nie spędzam wieczoru :) a już czas świąteczny, nastrój, a wcześniej adwent, to idealne okazje, by zapalić światełko.
Tym bardziej jest miło, kiedy nasze zwykłe tea lighty nabiorą uroku, kiedy dodamy im ubranka świąteczne!

Zobaczcie, jak można przygotować mini prezent, coś co łatwo wysłać, podarować, dołączyć do życzeń, to propozycja Matilde:
mini prezent na świeta

na święta prezenty

Prawda, że zupełnie inaczej się prezentują?

Opakowaniem może być celofan, pudełko własnoręcznie przygotowane lub kupione, oklejone, pomalowane, ozdobione wg uznania!

A świeczki, same tea lighty - one też wyglądają odświętnie, gdy nieco poprawimy ich urodę :)
Wystarczy taśma washi, pasek starego druku, papier scrap, albo jak u Matilde wstążka (można też użyć bawełnianej koronki) przyklejone na taśmę dwustronnie klejącą - od razu robią się "odświętne"!

Czasem niewiele trzeba, a prezent, maleństwo takie na pewno będzie miłą ozdobą oraz przyda się jako szybki, niewymagający, a pełen ciepła upominek.
W mojej wersji stosik zapakowałam w torebkę foliową, najpierw ozdabiając same świeczki.
Dodałam też pudełko zapałek, podobnie udekorowane, i jest!

tea lighty na świeta

świeczki handmade

Możecie zaszaleć, bo możliwości jest dużo, jak i samych świeczek, są w różnych kolorach :)

Ozdabiajcie, pakujcie małe świeczki po swojemu, i pokażcie swoje pomysły na zestaw tea lightów jako mini prezent. Wystarczą dwie, trzy lub więcej sztuk - jak wolicie!

You are invited to the Inlinkz link party!
Click here to enter

17 komentarzy:

 1. Wspaniały pomysł!!!
  Piękne inspiracje dziewczynki 🙂
  Pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie fajne, małe prezenciki :) Super. Będzie sporo zabawy przy tym projekcie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Swietne inspiracje! Brawo Wy Dzirwczyny !!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Tego się nie spodziewałam! ;) Super pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pora kupić tilajty :) Inspiracje wspanałe!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. oba pomysły super :) ja właśnie sobie tak myślę, że muszę jakieś osobne pudełeczko na te BN kartki i dodatki sobie sprawić :):):) a w łazience czeka zestaw mini świeczek, więc w końcu będzie okazja je zastosować :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Cieszę się, że się temat podoba! pewnie będziecie miały przeróżne pomysły! żabki się nie bójcie, jest po nowemu, wystarczy się zalogować (za pomocą konta na fb lubgooglowego). Chyba przydałby się nowy tutorial ...:)

  OdpowiedzUsuń
 8. własnoręcznie wykonane rzeczy są o wiele ładniejsze niż te robione masowo i sprzedawana w popularnych sklepach i później większość osób ma to samo. Na swoim blogu opisuje ile Polacy wydają na święta co raz więcej osób preferuje tańsze zamienniki, więc myślę że taki Twój wpis da im inspirację do zrobienia samemu. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. śliczne inspiracje - ja już prawie prawie .... gotowe schowanko na tealighty mam ale jeszcze musze dopracować :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Poszło, chociaż foty zdecydowanie do poprawy:) Fajny to był pomysł, mimo, że na początku trochę mnie przestraszył.

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy ja się spóźniłam? Już nie mogę dodać moich tea lightów ;( Help.
  >>> https://ebikreatywnie.blogspot.com/2019/05/boze-narodzenie-2019-412.html <<<

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uff. Udało się. Ale jakoś inaczej niż zwykle...

   Usuń
 12. Moje świadectwo o tym, jak zostałem członkiem Illuminati. Chcę, aby ludzie, którzy chcą dołączyć do wielkich Iluminatów, wiedzieli, jak pomógł mi wspaniały członek Iluminatów. Nazywa się Lord Morgan. Pomaga mi odzyskać życie ze stanu śmierci. Zwolniony po około 5 latach i sześciu miesiącach. Po zdradzie przez tak wielu członków Iluminatów. Przez lata byłem beznadziejny i finansowo na parkiecie. Ale pewnego dnia podczas surfowania w Internecie natknąłem się na post członka Wielkiego Iluminatów, Lorda Morgana, i powiedziałem, że jeśli jesteś członkiem Wielkich Iluminatów, możesz być sławny, bogaty i odnoszący sukcesy w życiu. Natychmiast skontaktowałem się i wyjaśniłem mu wszystko, a on polecił mnie i pomógł, a ja zapłaciłem za formularz rejestracyjny używany do inicjacji mnie i zostałem inicjowany do wielkiego nowego porządku świata Iluminatów. Następnie dali mi wszystkie wskazówki i powiedzieli, że po inicjacji wszyscy nowi członkowie zostaną nagrodzeni sumą 1 000 000 $ w gotówce. Z pomocą Lorda Morgana. Zostałem w pełni inicjowany jako pełnoprawny członek Iluminatów. Jeśli wcześniej nie poradziłeś sobie z oszustami lub szukasz kogoś, kto pomoże ci dołączyć, radzę ci spróbować Lorda Morgana. To Twoja najlepsza szansa na stanie się tym, czego pragniesz w swoim przyszłym życiu. Skontaktuj się z nim przez e-mail: Illuminatiofficial565@gmail.com lub WhatsApp +2348055459757.

  OdpowiedzUsuń
 13. WELCOME TO THE ILLUMINATI BROTHERHOOD ORGANIZATION.

  I believe we all have a dream, a dream to become something big in life, so many people die today without accomplishing their dreams. Some of us are destined to become the president of our various countries or to become. one of the world's greatest musicians, footballers, politicians, businessmen, comedians or to be a helper to other people that are in need Note; newly recruited members are entitled to great benefits and rewards, There is no human sacrifice. If you are truly interested in joining the illuminati contact us today for more Information WhatsApp:+1(234)248-7286 OR +1(773)798-0522
  Email: illuminatikingdomempire@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 14. WITAMY W ORGANIZACJI BRACTWA ILLUMINATI.

  Wierzę, że wszyscy mamy marzenie, marzenie, aby stać się kimś wielkim w życiu, tak wielu ludzi umiera dzisiaj, nie spełniając swoich marzeń. Niektórzy z nas są przeznaczeni, aby zostać prezydentami naszych różnych krajów lub zostać. jeden z najwybitniejszych światowych muzyków, piłkarzy, polityków, biznesmenów, komików lub pomoc innym potrzebującym Uwaga; nowo zwerbowani członkowie mają prawo do wielkich korzyści i nagród, Nie ma ofiar z ludzi. Jeśli naprawdę jesteś zainteresowany dołączeniem do Illuminati, skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji WhatsApp:+1(234)248-7286 LUB +1(773)798-0522
  E-mail: iluminatikingdomempire@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Moje świadectwo o tym, jak zostałem członkiem Iluminatów. Chcę, aby ludzie, którzy chcą dołączyć do wielkich Iluminatów, wiedzieli, jak pomógł mi wspaniały członek Iluminatów. Nazywa się Lord Morgan. Pomaga mi wznowić życie z etapu śmierci. Zwolniony po około 5 latach i sześciu miesiącach. Po zdradzie przez tak wielu członków Illuminati. Przez lata byłem beznadziejny i finansowo na parkiecie. Ale pewnego dnia, podczas surfowania w Internecie, natknąłem się na post członka Wielkich Iluminatów, Lorda Morgana, i powiedział, że jeśli jesteś członkiem Wielkich Iluminatów, możesz być sławny, bogaty i odnoszący sukcesy w życiu. Natychmiast skontaktowałem się z nim i wszystko mu wyjaśniłem, a on doradził mi, pomógł i zapłacił za formularz rejestracyjny używany do inicjacji mnie i zostałem inicjowany do wielkiego nowego porządku świata Iluminatów. Następnie dali mi wszystkie wskazówki i powiedzieli, że po inicjacji wszyscy nowi członkowie zostaną nagrodzeni sumą 1 000 000 $ w gotówce. Z pomocą Lorda Morgana. Zostałem w pełni inicjowany jako pełnoprawny członek Iluminatów. Jeśli już zawiodłeś z oszustami lub szukasz kogoś, kto pomoże ci się zaangażować, radzę spróbować Lorda Morgana. To Twoja najlepsza szansa, aby stać się tym, czego chcesz w swoim przyszłym życiu. Skontaktuj się z nim przez e-mail: Illuminatiofficial565@gmail.com lub WhatsApp +1 (202) 443-3754.

  OdpowiedzUsuń
 16. Moje świadectwo o tym, jak zostałem członkiem Illuminati. Chcę, aby ludzie, którzy chcą dołączyć do wielkich Iluminatów, wiedzieli, jak pomógł mi wspaniały członek Iluminatów. Nazywa się Lord Morgan. Pomaga mi odzyskać życie ze stanu śmierci. Zwolniony po około 5 latach i sześciu miesiącach. Po zdradzie przez tak wielu członków Iluminatów. Przez lata byłem beznadziejny i finansowo na parkiecie. Ale pewnego dnia podczas surfowania w Internecie natknąłem się na post członka Wielkiego Iluminatów, Lorda Morgana, i powiedziałem, że jeśli jesteś członkiem Wielkich Iluminatów, możesz być sławny, bogaty i odnoszący sukcesy w życiu. Natychmiast skontaktowałem się i wyjaśniłem mu wszystko, a on polecił mnie i pomógł, a ja zapłaciłem za formularz rejestracyjny używany do inicjacji mnie i zostałem inicjowany do wielkiego nowego porządku świata Iluminatów. Następnie dali mi wszystkie wskazówki i powiedzieli, że po inicjacji wszyscy nowi członkowie zostaną nagrodzeni sumą 1 000 000 $ w gotówce. Z pomocą Lorda Morgana. Zostałem w pełni inicjowany jako pełnoprawny członek Iluminatów. Jeśli wcześniej nie poradziłeś sobie z oszustami lub szukasz kogoś, kto pomoże ci dołączyć, radzę ci spróbować Lorda Morgana. To Twoja najlepsza szansa na stanie się tym, czego pragniesz w swoim przyszłym życiu. Skontaktuj się z nim przez e-mail: feliamorganilluminati@gmail.com lub WhatsApp +2348056051569.

  OdpowiedzUsuń