6 lis 2021

12 tagów w 2021 roku - Tagowy domek :) - LISTOPAD


Dzisiaj mamy dla naszej rogatej społeczności coś innego, coś wciąż tagowego - domkowy tag albo tagowy domek ;)) 

Tworzymy formę płaską - domek, albo formę przestrzenną - do wyboru! Z pomocą w tym wyzwaniu przychodzi Małgosia - Papierowo mediowe to i owo.

Tym raz wykonała dla nas nie tylko przykład pracy na to wyzwanie, ale też tutorial, filmik, wg którego łatwo taki domek wykonacie! Jest też schemat - pobierzecie go w PDF.

Poniżej przygotowany kursik i zachęta od Gosi:

"Mój tagowy domek to malutkich rozmiarów zawieszka choinkowa. Dodatkowo, chcąc Was zainspirować tą formą, przygotowałam prosty tutorial krok po kroku.
Bawcie się dobrze przy jego wykonaniu" :)
Tag domek, z domkami albo tag przestrzenny - to nasze wytyczne na listopad.
Małgosia podała nam przepis, a reszta inspiratorek zmierzyła się z tematem w podobnym lub też z zupełnie innym stylu: 

Moja przestrzenna kartka domek pełna jest vintagowego brązu, ochry i elementów związanych z naturalnymi, leśnymi świętami. Kartkę można z łatwością złożyć (na płasko do koperty) a wsunięty w tylną kieszonkę tag (na życzenia) nawiązuje do komina.
No i proszę - można na płasko! :)
Jak jeszcze można zrobić tagowy domek? 
Może tak, jak Matilde? jest przestrzeń i są domki! 

"W mojej pracy przestrzenność uzyskałam dzięki przyklejeniu pasków papieru, które na dwóch różnych poziomach odstają od bazy. Przykleiłam do nich domek, choinkę i zaspy śniegu. Dodatkowo w tle są odbite stemplami cienie kolejnych choinek. Wszystko to daje efekt co najmniej 4 planów tej scenerii. W imitacji śniegu niezastąpiona okazała się pasta śnieżna, drobinki tłuczonego szkła i szklane mikrokulki."Domki, domeczki, a u Ludki wyrosło całe misteczko tagowych domków!
Wszystkie wg kursu Gosi :) Czy macie już swoje pomysły na taga o kształcie domku, albo chodzi Wam po głowie przestrzenny tag, jak pudełko, który proponuje dzisiaj Małgosia? 

Korzystajcie z naszych przykładowych prac, lub kombinujcie w swoim stylu :)) bo przecież chodzi o zabawę, o inspirację i tworzenie prac, które dają satysfakcję!

You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter

6 komentarzy:

 1. Ho Ho Ho - słodkie domki jak pierniczki wyrosły:)

  OdpowiedzUsuń
 2. O to poprzeczka wysoko postawiona - będę myśleć co tu wykombinować

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowne inspiracje jak zawsze :-) pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Podoba mi się temat :) Można go wieloznacznie potraktować. Mam pytanie do Inki, czy bramki dla gapowiczów z zaległymi pracami nie będą w tym roku otwarte? Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo inspirujący wpis. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń